Willem-Wouter Dijkstra


Willem-Wouter is een adviseur die van alle markten thuis is. Hij heeft een bestuurskundige achtergrond, affiniteit met politieke verhoudingen en gaat zowel intellectuele- als praktische uitdagingen niet uit de weg.


Willem-Wouter weet zich zaken snel eigen te maken en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Hij heeft ervaring in het werkveld van de Algemene Plaatselijke Verordening, de Drank- en Horecawet en Openbare Orde en Veiligheid. Voldoening haalt hij uit het behalen van gezamenlijke doelen en resultaten in teamverband. Willem-Wouter is breed geïnteresseerd, leergierig en generalistisch ingesteld.


Neem contact op met Willem-Wouter
Stuur een e-mail
0623997353

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte