Vacature: Jurist »


Heb jij affiniteit met of wil je jezelf verder ontwikkelen op het gebied van APV en bijzondere wetten? Ben jij een jurist en op zoek naar een baan waarin je ondersteuning van het ondernemerschap kan combineren met werken voor lokaal openbaar bestuur? Bureau Horeca Bijzondere Wetten is op zoek naar een adviseur om ons team te versterken.


Over Bureau Horeca Bijzondere Wetten


Bureau Horeca Bijzondere Wetten (BHBW) is een specialistisch advies- en uitvoeringsbureau voor gemeenten op het gebied van de Drank- en Horecawet, evenementen, APV, overige bijzondere wetten zoals de wet Bibob en de Wet op de kansspelen en veiligheid (AOV taken). Ons voornaamste doel is om overheden met juridisch advies interim-capaciteit en opleidingen te ondersteunen en bij te dragen aan het uitvoeren van de visie en beleid.


Jouw werk


Wij bieden een uitdagende afwisselende baan, met een informele werksfeer en veel ruimte voor eigen initiatief. Je versterkt gemeentelijke afdelingen bij de vergunningverlening, je voert intakegesprekken, rechercheert gegevens, verricht Bibob-toetsen en wint adviezen in van partners. Verder ga je aan de slag met vergunningaanvragen en adviseer je bij het opstellen van regelgeving en beleid. Met jouw kennis en kunde draag je bij aan onze juridische helpdesk en kennisbank. Wij zijn op zoek naar iemand die het leuk vindt op zoek te gaan naar nieuwe uitdagingen in de markt en binnen het bedrijf mee te helpen aan de groei van de organisatie.


Functie-eisen:

  • WO afgestudeerd; voorkeur studierichting bestuursrecht
  • Relevante werkervaring is een pré
  • Vaardig in het analyseren, interpreteren en opstellen van juridische producten (adviesmemo's, vergunningen, verordeningen e.d.)
  • Commercieel gevoel en in staat om zelf een netwerk op te bouwen
  • Hands-on-mentaliteit, flexibel en resultaatgericht
  • Zelfstandig, proactief en doorzettingsvermogen
  • Uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden
  • Rijbewijs


Meer weten?


Kijk op onze website www.bhbw.nl en lees over onze opdrachten, werkwijze en de motivatie van onze adviseurs. Je werkterrein is heel Nederland.


Solliciteren?


Stuur je cv en je motivatiebrief naar info@bhbw.nl.

Heb je vragen, mail peter@bhbw.nl

of bel 06 - 266 579 57


Neem contact op met Vacature: Jurist
Stuur een e-mail

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte