Antoinet Tutein Nolthenius


Antoinet is een enthousiaste jonge adviseur die zich met veel passie op allerlei (complexe) vraagstukken stort. Haar doel is om opdrachtgevers, inwoners en ondernemers te voorzien van een passend advies.


De afgelopen jaren heeft Antoinet diverse werkzaamheden verricht op het gebied van Openbare Orde en Veiligheid, de Algemene Plaatselijke Verordening en Bijzondere Wetten. Antoinet is betrokken, nieuwsgierig en iemand die denkt in mogelijkheden in plaats van onmogelijkheden.


Neem contact op met Antoinet
Stuur een e-mail
0653726818

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte