Jaap van den Heuvel


Jaap is een veelzijdige adviseur en jurist bestuursrecht. Jaap werkt sinds 2007 voor gemeenten door het hele land. Jaap heeft een pragmatische en flexibele instelling en een goed analytisch vermogen. Hij werkt resultaat- en klantgericht, maakt zich snel nieuwe zaken eigen en past zich gemakkelijk aan een nieuwe werkomgeving aan. Jaap heeft bovendien een goede politiek-bestuurlijke antenne.


Jaap is sinds 2007 nauw betrokken bij vergunningverlening, handhaving en beleid op het gebied van bijzondere wetten.

Sinds 2014 werkt Jaap nauw samen met de politie en momenteel is hij bij een gemeente het aanspreekpunt voor bestuursrechtelijke handhaving bij openbare orde problematiek. Denk aan de bestuursrechtelijke aanpak van overlast veroorzakende drugsdealers en drugsgebruikers op straat, vervoerders van inbrekerswerktuigen en het bestuursrechtelijk handhavend optreden in uitgaansgebieden. Jaap verzorgt daarbij het handhavingstraject. Ook vertegenwoordigt hij het gemeentebestuur in bestuursrechtelijke procedures.


Neem contact op met Jaap
Stuur een e-mail
0655364117

Mijn collega's

Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte