Kim van Meegdenburg

Adviseur

-


Neem contact op met Kim
Stuur een e-mail
0626104016

Mijn collega's

Peter Roumen Senior adviseur
0626657957
peter@bhbw.nl
Hans Vooren Adviseur
0628865221
hans@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra Adviseur
0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Casper Groenendijk Adviseur
0616139818
casper@bhbw.nl
Maarten Bastet Adviseur
0619854089
maarten@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk Adviseur
0633586897
annie@bhbw.nl
Hamdiye Arsoy Adviseur
0647418540
hamdiye@bhbw.nl
Minke Feenstra Adviseur
0633814660
minke@bhbw.nl
Vacature: Jurist » APV/BW

info@bhbw.nl
Onze partners » Samenwerkingspartners

info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte