Casper Groenendijk


Casper is een leergierige en enthousiaste adviseur. Een adviseur met een goede werkhouding en een resultaatgerichte instelling. De afgelopen jaren heeft hij werkzaamheden verricht in het werkveld Vergunningen, Toezicht & Handhaving. Daarmee heeft hij een uitstekende kennis van en inzicht in verschillende wet- en regelgeving. Deze kennis wil hij graag delen.

Casper is betrokken, flexibel en stressbestendig. Hij gaat niet snel een uitdaging uit de weg. Deze teamspeler gaat graag opzoek naar geschikte en praktische oplossingen.


Neem contact op met Casper
Stuur een e-mail
0616139818

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte