Marit Stellaard


Marit is een enthousiaste, jonge, leergierige adviseur die nauwkeurig werkt en geen uitdaging uit de weg gaat. Ze is een harde werker die zowel zelfstandig als in samenwerkingsverband goed kan werken. Tijdens haar rechten opleiding heeft Marit een adviesrapport opgesteld over het bestuursrechtelijke handhaven van vervoerders van inbrekerswerktuigen. Hiervoor heeft zij veel moeten communiceren met verschillende gemeenten, stadsdelen en politie-eenheden. Marit is gedreven, legt gemakkelijk contacten en verkrijgt door open communicatie snel de gewenste informatie om praktijkgericht advies te geven.


Neem contact op met Marit
Stuur een e-mail
0633822364

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte