Hamdiye Arsoy


Hamdiye is een leergierige, klantgerichte en enthousiaste adviseur. Zij gaat zorgvuldig te werk en heeft een positieve instelling en werkhouding, die in staat is zich snel aan te passen aan een nieuwe omgeving.


Hamdiye is flexibel en altijd bereid om nieuwe uitdagingen aan te gaan. Zij heeft ervaring in het werkveld van Algemene Plaatselijke Verordening, de Drank- en Horecawet en Wet op de Kansspelen. Hamdiye weet zich zaken snel eigen te maken en is een breed inzetbare en betrokken adviseur. Zij is stressbestendig en stort zich met veel passie op haar werk.


Neem contact op met Hamdiye
Stuur een e-mail
0647418540

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte