Minke Feenstra

Adviseur

Minke is leergierige en resultaatgerichte adviseur.


Een adviseur met een positieve instelling en werkhouding, die in staat is zich snel aan

te passen aan een nieuwe omgeving. De afgelopen jaren heeft zij diverse werkzaamheden verricht op het gebied van de Drank- en Horecawet en de APV. Zij is een stressbestendige, betrokken adviseur die graag haar kennis en ervaring wil delen. Deze teamspeler gaat zorgvuldig te werk met een gevoel voor praktische oplossingen. Haar pragmatische instelling en analytische vaardigheden maken Minke een waardevolle adviseur.


Neem contact op met Minke
Stuur een e-mail
0633814660

Mijn collega's

Peter Roumen Senior adviseur
0626657957
peter@bhbw.nl
Hans Vooren Adviseur
0628865221
hans@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra Adviseur
0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Casper Groenendijk Adviseur
0616139818
casper@bhbw.nl
Maarten Bastet Adviseur
0619854089
maarten@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk Adviseur
0633586897
annie@bhbw.nl
Hamdiye Arsoy Adviseur
0647418540
hamdiye@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg Adviseur
0626104016
kim@bhbw.nl
Vacature: Jurist » APV/BW

info@bhbw.nl
Onze partners » Samenwerkingspartners

info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte