Minke Feenstra


Minke is leergierige en resultaatgerichte adviseur.


Een adviseur met een positieve instelling en werkhouding, die in staat is zich snel aan

te passen aan een nieuwe omgeving. De afgelopen jaren heeft zij diverse werkzaamheden verricht op het gebied van de Drank- en Horecawet en de APV. Zij is een stressbestendige, betrokken adviseur die graag haar kennis en ervaring wil delen. Deze teamspeler gaat zorgvuldig te werk met een gevoel voor praktische oplossingen. Haar pragmatische instelling en analytische vaardigheden maken Minke een waardevolle adviseur.


Neem contact op met Minke
Stuur een e-mail
0633814660

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte