Maarten Bastet

Adviseur

Maarten is een leergierige en veelzijdige adviseur die houdt van een uitdaging. Een jurist met uitstekende analytische vaardigheden, een pro-active instelling en een gevoel voor praktische oplossingen.


Hij is flexibel, stressbestendig en goed in staat zich aan te passen aan een nieuwe omgeving. Maarten beleeft vooral plezier aan het meedenken in het reilen en zeilen van een behoorlijk bestuur. Zijn focus ligt daarbij op efficiëntie en effectiviteit. Met ruime kennis van gemeentelijke procedures en de 'informele aanpak' is hij bijzonder zelfstandig en zelfredzaam, maar nog een betere teamspeler.


Neem contact op met Maarten
Stuur een e-mail
0619854089

Mijn collega's

Peter Roumen Senior adviseur
0626657957
peter@bhbw.nl
Hans Vooren Adviseur
0628865221
hans@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra Adviseur
0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Casper Groenendijk Adviseur
0616139818
casper@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk Adviseur
0633586897
annie@bhbw.nl
Hamdiye Arsoy Adviseur
0647418540
hamdiye@bhbw.nl
Minke Feenstra Adviseur
0633814660
minke@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg Adviseur
0626104016
kim@bhbw.nl
Vacature: Jurist » APV/BW

info@bhbw.nl
Onze partners » Samenwerkingspartners

info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte