Maarten Bastet


Maarten is een leergierige en veelzijdige adviseur die houdt van een uitdaging. Een jurist met uitstekende analytische vaardigheden, een pro-active instelling en een gevoel voor praktische oplossingen.


Hij is flexibel, stressbestendig en goed in staat zich aan te passen aan een nieuwe omgeving. Maarten beleeft vooral plezier aan het meedenken in het reilen en zeilen van een behoorlijk bestuur. Zijn focus ligt daarbij op effici├źntie en effectiviteit. Met ruime kennis van gemeentelijke procedures en de 'informele aanpak' is hij bijzonder zelfstandig en zelfredzaam, maar nog een betere teamspeler.


Neem contact op met Maarten
Stuur een e-mail
0619854089

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Vacature: Vergunningverlener/Adviseur
info@bhbw.nl
Onze partners ┬╗
info@bhbw.nl

Meld je aan voor de nieuwsbrief