Peter Roumen


Peter heeft al meer dan twintig jaar als manager, projectleider en interim adviseur in diverse projecten gewerkt. Hij is een gedreven creatieveling die graag oplossingsgericht werkt, resultaten boekt en stressbestendig is. Zijn kennis en ruime praktijkervaring draagt hij graag over als docent en coach.


Zo heeft Peter een toezichtsteam helpen opbouwen bij de toenmalige inspectiedienst VWA, ministerie van VWS, vele adviesopdrachten rond het fenomeen paracommerciele instellingen en een van zijn recente opdrachten was evenementenregisseur bij Koningsdag in de gemeente Tilburg.


Neem contact op met Peter
Stuur een e-mail
0626657957

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte