Peter Roumen

Senior adviseur

Peter heeft al meer dan twintig jaar als manager, projectleider en interim adviseur in diverse projecten gewerkt. Hij is een gedreven creatieveling die graag oplossingsgericht werkt, resultaten boekt en stressbestendig is. Zijn kennis en ruime praktijkervaring draagt hij graag over als docent en coach.


Zo heeft Peter een toezichtsteam helpen opbouwen bij de toenmalige inspectiedienst VWA, ministerie van VWS, vele adviesopdrachten rond het fenomeen paracommerciele instellingen en een van zijn recente opdrachten was evenementenregisseur bij Koningsdag in de gemeente Tilburg.


Neem contact op met Peter
Stuur een e-mail
0626657957

Mijn collega's

Hans Vooren Adviseur
0628865221
hans@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra Adviseur
0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Casper Groenendijk Adviseur
0616139818
casper@bhbw.nl
Maarten Bastet Adviseur
0619854089
maarten@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk Adviseur
0633586897
annie@bhbw.nl
Hamdiye Arsoy Adviseur
0647418540
hamdiye@bhbw.nl
Minke Feenstra Adviseur
0633814660
minke@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg Adviseur
0626104016
kim@bhbw.nl
Vacature: Jurist » APV/BW

info@bhbw.nl
Onze partners » Samenwerkingspartners

info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte