Hans Vooren


Hans is een veelzijdig jurist. Hij heeft ervaring en kennis in het bestuursrecht, het strafrecht en het privaatrecht. Hij heeft een analytische werkwijze, gebaseerd op brede theoretische kennis. Tegelijk heeft hij een creatieve en praktische instelling en voelt hij zich thuis in een politiek-bestuurlijke omgeving.


De afgelopen jaren heeft Hans verschillende cursussen voor gemeentes, provincies, politie en Openbaar ministerie gegeven. Ook heeft hij verschillende gemeentes geadviseerd. Zo heeft hij onder andere geadviseerd bij de ontwikkeling van een multifunctioneel centrum. Binnen de grenzen van de Drank- en Horecawet en de Algemeen Plaatselijke Verordening is een oplossing gevonden waarbij verschillende functies kunnen samengaan.


Neem contact op met Hans
Stuur een e-mail
0628865221

Mijn collega's

Jaap van den Heuvel 0655364117
jaap@bhbw.nl
Annie Blauw de Rijk 0633586897
annie@bhbw.nl
Casper Groenendijk 0616139818
casper@bhbw.nl
Willem-Wouter Dijkstra 0623997353
willem-wouter@bhbw.nl
Antoinet Tutein Nolthenius 0653726818
antoinet@bhbw.nl
Kim van Meegdenburg 0626104016
kim@bhbw.nl
Marit Stellaard 0633822364
marit@bhbw.nl
Vacature: Jurist »
info@bhbw.nl
Onze partners »
info@bhbw.nl

Blijf op de hoogte